1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp.,1944, Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner.) Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, ragasztott gerinccel.