16036.
301. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Radnay Erna: A nagyvilág küszöbén. Bizalmas tanácsok a jó modorról urileányok részére. Második, javÃtott kiadás. Bp., 1907, Budapesti Bazár, 128 p. Kiadói illusztrált papÃrkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borÃtóval, de belül jó állapotban.