Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 25

Fábián Béla: Ezer ember asszony nélkül I-II. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15349.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15350.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Tisztek kézikönyve. Segédkönyv a hivatásos és tartalékos tisztek, valamint tisztjelöltek számára. Bp., 1968, Zrínyi. Kiadói nylon-kötésben.
15351.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Háborús idők imakönyve. Bp., 1916, Szent István-Társulat. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
15352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15354.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15356.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15357.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Lajos (szerk.): Orosz-magyar, magyar-orosz katonai szótár. Bp., 1976-1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15358.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
15359.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft