https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 61

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával
16322.

Julie philosophe ou Le bon Patriote. Tome second. Paris, 1910. Bibliotheque des Curieux, Sorszámozott kiadás / Numbered. In damaged paper binding / Sérült papírkötésben, tékával

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.
16323.

Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Friedrich Nösslet: Die Geschichte Jesu nach der Erzählung der vier Evangelisten für die Gebildeten des weiblichen Geschlechts. Leipzig, 1838, F. Volckmar. Későbbi kartontáblás kötésben, kopottas állapotban.
16324.

Friedrich Nösslet: Die Geschichte Jesu nach der Erzählung der vier Evangelisten für die Gebildeten des weiblichen Geschlechts. Leipzig, 1838, F. Volckmar. Későbbi kartontáblás kötésben, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Oeuvres de Jean Racine. Précédées dune notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
16325.

Oeuvres de Jean Racine. Précédées d'une notice sur sa vie et sas oeuvrages par L. S. Auger. Paris, 1853, Furne et Ce. Modern félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.
16326.

Friedrich Pogt, Mar Roch: Geschichte der Deutschen Literatur. Leipzig und Wien, 1919, Bibliographisches Institut. Első kötet. Kiadói félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Le Mois littéraire et pittoresque. Année 1899. Tome II. 1899, Maison de la Bonne Presse. Kiadói félvászon kötésben. Sérült borítótábla.
16327.

Le Mois littéraire et pittoresque. Année 1899. Tome II. 1899, Maison de la Bonne Presse. Kiadói félvászon kötésben. Sérült borítótábla.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
James Clavell: Shogun. New York, 1977, Dell Publishing. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, megtört gerinccel, angol nyelven./ Paperback, in a little bit poor condition, in Engllish language.
16328.

James Clavell: Shogun. New York, 1977, Dell Publishing. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, megtört gerinccel, angol nyelven./ Paperback, in a little bit poor condition, in Engllish language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5
Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scotts sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmanssche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
16329.

Walter Scott: Der Schwarze Zwerg und Eine Sage von Montrole. Übersetzt von Dr. frsnz Rottenkamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Walter Scott: Woodstock oder der Ritter. Ein historischer Roman. Übersetzt von Dr. Karl Weil. Walter Scotts sämmtliche Werke XIX. Stuttgart, 1863, Hoffmanssche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
16330.

Walter Scott: Woodstock oder der Ritter. Ein historischer Roman. Übersetzt von Dr. Karl Weil. Walter Scott's sämmtliche Werke XIX. Stuttgart, 1863, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Gustav Schwab: Die deutschen Volksbücher I. Stuttgart, 1847, S.G. Liesching. Korabeli félvászonkötésben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.
16331.

Gustav Schwab: Die deutschen Volksbücher I. Stuttgart, 1847, S.G. Liesching. Korabeli félvászonkötésben, a címlapon tulajdonosi bejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Walter Scott: Das gefährliche Schloss. Die Chronik von Canongate. Der Bauberspiegel. Das tapezierte Zimmer. Des Gutssherrn Hans. Übersetzt von Dr. Franz Rottekamp. Walter Scotts sämmtliche Werke XXV. Stuttgart, 1865, Hoffmanssche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
16332.

Walter Scott: Das gefährliche Schloss. Die Chronik von Canongate. Der Bauberspiegel. Das tapezierte Zimmer. Des Gutssherrn Hans. Übersetzt von Dr. Franz Rottekamp. Walter Scott's sämmtliche Werke XXV. Stuttgart, 1865, Hoffmans'sche Verlag. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dora Lee-Delisle: The interesting system: English for foreign students. Bp., 1946, Méliusz. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16333.

Dora Lee-Delisle: The interesting system: English for foreign students. Bp., 1946, Méliusz. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz