Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Cserkészpróbák könyve I-II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1940-1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon-kötésben, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták. Valamint Kiadói papírkötésben, kissé megviselt állapotban, a hátsó borító leszakadt, a kötés sérült, a fűzés meglazult.
1933 Márton Lajos által tervezett cserkész elismerő oklevél a gödöllői jamboree előkészítésében kifejtett munkáért, Teleki Pál táborparancsnok aláírásával . Üvegezett keretben. / Autograph signed by Teleki for Gödöllö Jamboree. In glazed frame 26x32 cm