https://darabanth.com/

Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 346

10500.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 16×11,5 cm
10501.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.545
0.004
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Andruskó Károly (1915-2008): Ex Libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 13x9 cm
10502.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Árkossy István (1943 - ): Kártyalap, rézkarc, papír, jelzett, 9x7 cm.
10503.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4.027
4.545
0.004
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Bajusz Mihály(?-?): Piknik. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 6x8 cm
10504.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.698
5.303
0.005
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Bajusz Mihály(?-?): Horváth Gy. könyve. Rézkarc, papír, jelzett a hátoldalon, 5x8 cm
10505.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.698
5.303
0.005
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;

301. aukció:
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

302. aukció:
Megtekintés: július 17 - 20 között;
Tételek átvétele: július 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy