2 litván ex libris Kmielauskas, Kisarauskas. Rézkarc, papír, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~2/2-litvan-ex-libris-Kmielauskas-Kisarauskas-Rezkarc-papir-jelzett-Etched-bookplates~II1419436
1419436
10777
302
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: 2 litván ex libris Kmielauskas, Kisarauskas. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates
: ekb