Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Rézkarc, papír, jelzett 11x15 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~2/Nagy-Lazar-Laszlo-1935-Ex-libris-Rezkarc-papir-jelzett-11x15-cm~II1414972
1414972
10675
302
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Rézkarc, papír, jelzett 11x15 cm
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: