Mihail Volkov (1954-): Golgota. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×33... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Mihail-Volkov-1954-Golgota-Olaj-farost-jelzett-keretben-44C39733-cm~II1507376
1507376
10313
302
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Mihail Volkov (1954-): Golgota. Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×33 cm
: vörös_iván