60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje: Tikhvini Istenanya. Olaj, fa, réz okláddal, kis hibákkal, 26,5×22 cm / The Mother of God of Tikhvin. Russia, 20 th