6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1905 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVI. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VI. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé fakó gerinccel, márványozott lapélekkel, V+396+IV+328 p.+7 t. (5 színes, 2 fekete-fehér.) Teljes!