Plakát

Tételek száma: 58

Jelzés nélkül: Ni semas kaj semas (Eszperanto plakát terv). Vegyes technika, papír, 29×20 cm
13430.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1815 Bécs, színházi plakát. Komédiás csapat előadása. / 1815 Vienna, Theatre poster, Comedy group. 32x23 cm
13431.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1851 Heves, Jász és a Kiskuinság területén rögtönítélő bíróság felállításáról szóló rendelet hirdetménye, / Order about statarial tribunals, 28x42 cm
13432.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1853 Buda.Pest és Óbuda területén rögtönítélő bíróság felállításáról szóló rendelet hirdetménye, / Order about statarial tribunals, 25x40 cm
13433.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1854 Hirdetmény lóvásárlás tárgyában 24x34 cm
13434.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1856 Hirdetmény a só ár felemeléséről. Két nyelven. 44x39 cm, szélén kis szakadásokkal
13435.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1870 Hirdetmény a katonai élelmezési szükségletekről, kétnyelvű, táblázattal, 94x124 cm
13436.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1871 Lótenyész jutalomdíjosztás, Szombathely hirdetmény 32x48 cm
13437.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1895 Szombathely, Hirdetmény katonai ellenőrzési szemléről, kétnyelvű, 39x41,5 cm
13438.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1910 Mocznik mustár, nagyméretű reklám plakát, litográfia, Rechnitzer Frigyes műintézetéből, hajtott, kis szakadással, 92x62 cm / Hungarian mustard company advertisement poster, lithograph, folded, with small tear, 92x62 cm
13439.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1915 Magyar Szentkorona Országainak Vöröskereszt Egylete adománygyűjtő kerti ünnepélylének plakátja, litográfia, Ifj. Kellner Ernő nyomdája, vászonra kasírozva, restaurált, 93,5x62 cm / 1915 Hungarian Red Cross charity event poster, lithography, on canvas, restored, 93,5x62 cm
13440.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
cca 1920 Szózat. Nagyméretű irredenta plakát. Litográfia. Bp., é.n. Radó Műintézet. Tary Lajos grafikája. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. cca 1920 Large irredentist poster in glazed frame. Lithography. 63x90 cm
13441.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft