Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, / Greek chinawa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/302/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~5/Jelzett-gorog-porcelan-tanyer-24K-arannyal-aranyozva--Greek-chinaware-plate-d25-cm~II1624827
1624827
11091
302
Leírás: Jelzett görög porcelán tányér, 24K arannyal aranyozva, / Greek chinaware plate d:25 cm
: vörös_iván