https://darabanth.com/

Térképek

Tételek száma: 88

1887 Budapest főváros beépített kültelkeinek út- és a Tabánnak utcahálózati térképe. Szerkesztetett a fővárosi mérnöki hivatal földmérési szakosztálya által. Rajzolta és kőre metszette Jauernig Nándor főv. kőrajzoló. Bp., 1887, Légrády. Kiadói kissé sérült gerincű aranyozott egészvászon-köté, színes litografált térképlap, vászonra kasírozva, 84x99 cm.
13013.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
251.678
284.091
0.250
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1880 Palesztina térképe, lépték nélkül, G. J. Mainz, vászonra ragasztva, foltos, 63,5×30 cm
13014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
15.152
0.013
BTC
Eladási ár:
4 000 Ft
cca 1910 Fiume kisméretű térkép / Small plan of Fiume 16x10 cm
13015.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
Eladási ár:
1 000 Ft
1927 2 db térkép Székely Ákos Magyarország földrajza (Bp., 1927) c. munkájából: Magyarország politikai ill. hegy- és vízrajzi térképe, 1:600000, 47×63 cm
13016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.369
6.061
0.005
BTC
Eladási ár:
1 600 Ft
cca 1880 Eisenerz, Wildalpe und Aflenz katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
13017.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.788
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
cca 1880 Bécs és környékének katonai térképe, 1:75.000, vászonra kasírozva, 39x57 cm./ cca 1880 Military map of Wien and surroundings, 1:75.000, on cancas, 39x57 cm
13018.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy