cca 1914 Krakkó és környékének katonai térképe, 1:200.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, hajtásnyomokkal, 43x62 cm./ cca 1914 Military map of Krakow and surroundings, 1:200.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, folded, 43x62 cm.
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
cca 1913 Tarvis (Travisio) katonai térképe, 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, 48x61 cm./ cca 1913 Military map of Travis (Travisio), 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, 48x61 cm.
1800 Máramaros vármegye. Comitatus Maramarosiensis Színezett rézmetszet, papír, 31×26,5 cm közigazgatási térkép megyecímerrel, a járások, utak, települések, vízrajz, domborzat feltüntetésével, a budai kezdőmeridiánhoz igazítva. Vertics József (1745?-1829) földmérő munkája alapján metszette Berken (Berkeny) János (1765-1822), készítette Winter János mérnök. Görög Demeter (1760-1833) udvari tanácsos...
1800 Krassó vármegye. Comitatus Krassoviensis Színezett rézmetszet, papír, 31×26,5 cm közigazgatási térkép megyecímerrel, a járások, utak, települések, vízrajz, domborzat feltüntetésével, a budai kezdőmeridiánhoz igazítva. Vertics József (1745?-1829) földmérő munkája alapján metszette Berken (Berkeny) János (1765-1822), készítette Winter János mérnök. Görög Demeter (1760-1833) udvari tanácsos, kar...
cca 1916 Franciaroszág és Belgium háborús térképe, 1:1.500.000, Bródy-féle háborús térképek 13, Bp., Bródy József, Magyar Litográfiai és Nyomdai Műintézet, szakadozott, széteső állapotban, 79x56 cm.