Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

15781.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15782.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15783.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Statistikai közlemények. 5. köt. Pest, 1863, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15784.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli papírkötésben, javított gerinccel. Gárdonyi Andor ex librisével. Számozatlan példány, a szerző és az illusztrátor aláírásával!
15785.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15786.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Müller Lajos: A római index nevezetesebb tiltott könyveinek jegyzéke. Bp., 1932, Magyar Kultúra (Katolikus Kultúrkönyvtár 7.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15787.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Illyés Gyula: Franciaországi változatok. Bp., 1947, Nyugat. Kiadói papírkötés, viseltes papírborítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás.
15788.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15789.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Farkas István: A levegő titánjai. Bp., Centrum Kiadóvállalat Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
15790.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15791.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben.
15792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft