https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

15781.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.268
45.455
0.040
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15782.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
30.303
0.027
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15783.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.081
13.636
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Statistikai közlemények. 5. köt. Pest, 1863, Eggenberger. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15784.

Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
22.727
0.020
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli papírkötésben, javított gerinccel. Gárdonyi Andor ex librisével. Számozatlan példány, a szerző és az illusztrátor aláírásával!
15785.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
30.303
0.027
BTC
Eladási ár:
8 000 Ft
15786.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.396
10.606
0.009
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

301. aukció:
Elszámolás: július 25-től;

302. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

303. aukció:
Megtekintés: július 31 - augusztus 3 között;
Tételek átvétele: augusztus 7-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy