Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 422

15805.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15806.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15807.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15808.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Ady Endre: Az Illés szekerén. Bp., é.n., Athenaeum Rt. Kiadói papírkötés. Ötödik kiadás. gerincnél szakadással, kopottas állapotban. A borítót Kozma Lajos (1884-1948) építész, grafikus, iparművész tervezte, 1923-as dátumozással, Szerb Antal tulajdonosi körpecséttel.
15809.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15810.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15811.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 251+1 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borító sarkokkal, de belül szép állapotban.
15812.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mándy Iván: Csutak a színre lép. Bp., 1957, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Réber László rajzaival. Első kiadás.
15813.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. A magyar népdal nemzeti jelentősége. Bp., (1941), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 133 p. Kiadói papírkötés, a címoldal sérült, hiányos, de egyénként jó állapotban.
15814.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15815.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15816.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft