https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 140

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmanns Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! /  Half leather binding with ornated spine, in good condition.
15372.

Biographisches Bühnen-Lexikon der Deutschen Theater. Szerk.: Flüggen, O. G. 1. évfolyam. München, 1892, A Bruckmann's Verlag. Díszes gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. egyetlen kiadás! / Half leather binding with ornated spine, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.
15373.

Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.
15374.

Miháltz Pál (1899-1988): Egy élet regénye képekben, Bp., 1933, Szerzői kiadás. [5] + 40 t. (japánfűzésű dupla lapok) Kiadói, linómetszettel illusztrált, zsinórfűzött, kissé sérült borítóban, 33 x 25 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.
15375.

Gustave Soulier: Les Influences orientales dans la peinture Toscane. Paris, 1924, Henri Laurens, 441 p.+48 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, ex-libris-szel, intézményi bélyegzőkkel, francia nyelven. / Half-leather-binding, the spine is slightly worn and slightly damaged, in French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.
15376.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf jahrhunderten. Stuttgart, 1911, Deutsche Verlags-Anstalt, 36 p. + 75 t.+111 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Számos egészoldalas képpel díszesen illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopottas, a lapok foltosak. / Cloth-binding, in german language, it illustrated with 75 pictures. The cover is little bit worn, the pages are spotty.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.
15377.

Lajos Ferenc: Ady: Sírni, sírni, sírni. Lajos Ferenc 12 rajza. [Bp.], [1939], Szépmíves Műhely. Sérült papír mappában, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ferkai András: Buda építészete a két világháború között. Művészeti emlékek. Bp.,1995, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15378.

Ferkai András: Buda építészete a két világháború között. Művészeti emlékek. Bp.,1995, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
8
Baumhorn Lipót építész/architect. 1860-1932. Bp.,1999, Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár-OMVH Magyar Építészeti Múzeum-Architart Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15379.

Baumhorn Lipót építész/architect. 1860-1932. Bp.,1999, Magyar Zsidó Múzeum és Levéltár-OMVH Magyar Építészeti Múzeum-Architart Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1853-1919 I.-The hidden treasures of Hungarian painting I. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban
15380.

Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1853-1919 I.-The hidden treasures of Hungarian painting I. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
19
Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1920-1984 II.-The hidden treasures of Hungarian painting II. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban
15381.

Virág-Törő (szerk.): A magyar festészet rejtőzködő csodái 1920-1984 II.-The hidden treasures of Hungarian painting II. Bp., 2005. Mű-terem. Szép állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
18
Architettura Organica Ungherese/ Hungarian Organic Architecture/ Magyar Organikus Építészet. Bp.,1991, Novotrans Kft. Kiadói papírkötés, olasz, angol és magyar nyelven.
15382.

Architettura Organica Ungherese/ Hungarian Organic Architecture/ Magyar Organikus Építészet. Bp.,1991, Novotrans Kft. Kiadói papírkötés, olasz, angol és magyar nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Papp László (1929-) által dedikált példány.
15383.

Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. Megjelent 1000 példányban. Papp László (1929-) által dedikált példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz