2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Az 1884-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1884, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., VII+437 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel. A cÃmlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzÅ‘vel.