2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kissé sérült gerinccel, egy helyen ceruzás aláhúzásokkal. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzővel.