https://darabanth.com/

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 39

Budai Miklós, Sinkovics Gábor, Tóth Péter: Rudi Bácsi. Az Illovszky-életregény (1922-2008.) Bp.,2008, Vasas Média és Reklám Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15141.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
12.081
13.636
0.012
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Szekeres József: 7:1. Riport egy felejthetetlen sportdiadalról (Aranycsapat). Bp., 1954, Sport Lap- és Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
17
Eladási ár:
5 500 Ft
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat). Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.576
0.007
BTC
16
Eladási ár:
5 000 Ft
Aljechin 300 válogatott játszmája. (Saját elemzéseivel.) Összeállította: V. N. Panov. Budapest, 1962, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
15144.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15145.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Bedő Ödön: A gyakorlati sakkozás. Sakk-könyvtár I. Budapest, 1923, Népszava-Könyvkereskedés. Átkötött félvászon kötés, picit laza fűzéssel, foltos.
15146.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
15.152
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;

301. aukció:
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

302. aukció:
Megtekintés: július 17 - 20 között;
Tételek átvétele: július 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy