Finkey József: Az ásványszenek brikettezése. Sopron, 1930, Rábaközi Nyomda és Lapkiadó Vállalat. Kiadja a M. Kir. Bányamérnöki és Erdőmérnöki Főiskola Könykiadó Alapja. Korabeli félvászon-kötés.
Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből 1-2. Szerk.: Moór Jenő, Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Ipari szakkönyvtár 1-2. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Hevesy Iván: A nagyítás technikája és művészete kezdőknek és haladóknak a nagyítás magasabb iskolája. HAFA Könyvtár 58-62. szám. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. Hatodik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírborítóban, kis szakadással a gerincen, de egyébként jó állapotban.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:
Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés.
Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban.
Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.