2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből 1-2. Szerk.: Moór Jenő, Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Ipari szakkönyvtár 1-2. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.