https://darabanth.com/

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

Struve Kerestely Ágoston: A gyenge élet meg-hoszszabbításának, és a gyógyíthatatlan nyavalyák húzásának a Mestersége. Fordította, a tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Christian Struve (1767-1807) orvos munkájának fordítása, amely a kortárs skót orvos, John Brown (1736-1788) munkája képezi a gerincét és a gyorsan népszerűvé vált brownizmust mutatja be.  Az első két lap részben restaurált, foltos. Eredetileg három kötetben teljes!
15547.

Struve Kerestely Ágoston: A' gyenge élet' meg-hoszszabbításának, és a' gyógyíthatatlan nyavalyák' húzásának a' Mestersége. Fordította, a' tehén-kilisekről való tanítással, ,s sok tudósok' értelmeivel meg-bővítette Kováts Mihály orvos doktor. I. Asthenogenia, vagy a' gyengeség tudománya. Pesten, 1802., Trattner Mihály Betűivel, XXXII+372 [valójában 376] p. Átkötött, szép kivételű műbőr. August Christian Struve (1767-1807) orvos munkájának fordítása, amely a kortárs skót orvos, John Brown (1736-1788) munkája képezi a gerincét és a gyorsan népszerűvé vált brownizmust mutatja be. Az első két lap részben restaurált, foltos. Eredetileg három kötetben teljes!

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.114
75.758
0.067
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15548.

Megvehető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
30.303
0.027
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Flammarion Camille: Lumen. (Világosság.) Bp.,é.n.(1899?), Légrády, 1+135 p. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
15549.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
11.364
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15550.

Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.939
0.017
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15551.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.738
12.121
0.011
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15552.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
15.152
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;

301. aukció:
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

302. aukció:
Megtekintés: július 17 - 20 között;
Tételek átvétele: július 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: augusztus 4;
Elszámolás: augusztus 8-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy