Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

15559.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
E. S. Grew: A modern geológia. Ford. Dr. Ballenegger Róbert. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15561.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15562.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15563.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vargyas Endre: Természetrajz. A miniszteri tanítási terv szerint módszeres előadásban. A több tanítóval bíró falusi népiskolák V. és VI. évfolyama számára. Bp., 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 72 p. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Második kiadás. Papírkötés, a borítója hiányzik.
15564.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15566.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15567.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15568.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Paul de Kruif: Bacillusvadászok. Fordította: Detre László. Bevezetéssel ellátta: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., én., Könyvbarátok Szövetsége, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban.
15569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schumann, Walter: Drágakő Biblia. Bp., 1992, Kőország és Glória Kiadó. Kartonált kötés, jó állapotban.
15570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft