Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

Dr Bucsányi Gyula: Az érelmeszesedés természetes megelőzése és kezelése. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Novák Rudolf. Kiadói papírborítékban.
15571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15572.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel, a borító sarkai kopottasak, a kötése picit meglazult, de ezeket leszámítva jó állapotban van.
15573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wilhelm Bölsche: A természettudomány fejlődésének története. I-II. Fordította Schöpflin Aladár. Kultura és Tudomány. Bp., 1920, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, az első kötet kissé viseltes állapotban, kissé kopottas gerinccel, kissé kopottas és foltos borítóval, ex libris-szel, a második kötet kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, ex libris-szel.
15574.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15575.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15576.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15577.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15578.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15579.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Az Élet és Tudomány természettudományos kalendáriuma az 1956. évre. Bp., 1955, Művelt Nép. Papírkötésben, jó állapotban.
15580.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Papp Dezső: Élet a csillagokon. Fordította Kecskeméti György. Bp., 1945, Gondolat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. Jó állapotban.
15582.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft