Lukáts Gyula: A török nemzet vendégei. A magyarországi török rokonszenvi tüntetések, s a konstantinápolyi út története.
Bp., 1877. Metzger Emil. 111p. A küldöttség egyik tagjának Blaha Lujzának, a nemzet csalogányának (Soldos Sándornének) szóló ajándékozó soraival. Enyhén sérült gerincű, dúsan aranyozott kiadói vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel. / Guests of the Turkish nation during the Russian-Turkish war.