15006.
302. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr. Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, Röttig-Romwalter-ny., XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, sérül a gerince sérült, hiányos, de belül alapvetően jó állapotban.