Amerikai Egyesült Államok 1978. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,3g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,3g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Nemzetközi Gyermekév" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,68g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - International Year of the Child" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (19,68g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1979. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,33g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1979. "Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,33g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Zászló sorozat" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Flag Series" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1981 Béke érem" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (24,29g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - 1981 Peace Medal" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (24,29g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - Új és megújuló energiaforrások" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (20,51g/0.925/38,5mm) T:PP USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - New and Renewable Sources of Energy" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holder with stand (20,51g/0.925/38,5mm) C:PP
Amerikai Egyesült Államok 1981. "Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - A Nemzetközi Önkéntes Program 10. évfordulója" Ag érem, peremén jelzett, műanyag, asztali védőtokban (19,81g/0.925/38,5mm) T:PP fo. USA 1981. "Official United Nations Commemorative Medal - Tenth Anniversary of the United Nations Volunteers Programme" Ag commemorative medal, hallmarked on edge, in plastic coin holde...
Amerikai Egyesült Államok DN "Észak Amerikai Vadász Klub / Észak-Amerikai Nagy Játék" jelzett Ag emlékérem sérült, lezárt kapszulában (~30g/0.999/38,5mm) T:1-(PP) USA ND "North American Hunting Club / North American Big Game" hallmarked Ag commemortaive medal in damaged, sealed capsule (~30g/0.999/38,5mm) C:AU(PP)
Amerikai Egyesült Államok DN "Robert és John Kennedy" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2(PP) USA ND "Robert and John Kennedy" silver-plated medallion (35mm) C:XF(PP)
Amerikai Egyesült Államok DN "Abraham Lincoln / Phila Penna" Br emlékplakett (73mm) T:2 USA ND "Abraham Lincoln / Phila Penna" Br commemorative plaque (73mm) C:XF
Amerikai Egyesült Államok DN "Challenger Űrrepülőgép" Br emlékérem eredeti csomagolában (39mm) T:1 USA ND "Challenger Spaceshuttle" Br commemorative medallion in original packing (39mm) C:UNC