Militária

Tételek száma: 25

31163.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Finnország 1968. Finn Fehér Rózsa Lovagrend zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, 813H és P7, eredeti A. Tillander gyártói tokban T:1 / Finland 1968. Order of the White Rose of Finland enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, 813H and P7 in original A. Tillander makers case C:UNC
31164.

Finnország 1968. "Finn Fehér Rózsa Lovagrend" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal, fémjelek, a fülön finn próbajel, "813H" és "P7", eredeti "A. Tillander" gyártói tokban T:1 / Finland 1968. "Order of the White Rose of Finland" enamelled, hallmarked Ag decoration on ribbon, with hallmarks, on the ear Finnish assay mark, "813H" and "P7" in original "A. Tillander" maker's case C:UNC

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Német Birodalom 1914. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalaggal T:2 German Empire 1914. Iron Cross 2nd class decoration with ribbon C:XF
31165.

Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal T:2 German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
14
Német Birodalom 1918. II. Osztályú Vaskereszt adományozói okirata, a 10. Porosz Landwehr század katonája számára T:III- ly.,ragasztásnyom a hátoldalán German Empire 1918. Iron Cross 2nd class award document, for the soldier of the 10th Prussian Landwehr company C:VG hole,glue mark on back
31166.

Német Birodalom 1918. "II. Osztályú Vaskereszt" adományozói okirata, a 10. Porosz Landwehr század katonája számára T:III- ly.,ragasztásnyom a hátoldalán German Empire 1918. "Iron Cross 2nd class" award document, for the soldier of the 10th Prussian Landwehr company C:VG hole,glue mark on back

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1919. Sebesülési jelvény fekete fokozata adományozói okirata T:III German Empire / Weimar Republic 1919. Wound Badge, black awarding document C:F
31167.

Német Birodalom / Weimari Köztársaság 1919. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" adományozói okirata T:III German Empire / Weimar Republic 1919. "Wound Badge, black" awarding document C:F

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1934. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán B.H.L. jelzés T:1-,2  German Third Reich 1934. The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration without ribbon for combatants with B.H.L. mark on back C:AU,XF
31168.

Német Harmadik Birodalom 1934. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán "B.H.L." jelzés T:1-,2 German Third Reich 1934. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration without ribbon for combatants with "B.H.L." mark on back C:AU,XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Birodalom / Német Harmadik Birodalom ~1918-1934. Vaskereszt 2. osztály kitüntetés mellszalaggal + Sebesülési jelvény fekete fokozata fém kitüntetés függőleges tűvel + Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán W.K. jelzés; mindhárom egy volt katona hagyatékából, mellette még a katona portréja ékszerré alakítva T:2,2- German Empire / German Third Reich ~1918-1934. Iron Cross 2nd class decoration with ribbon + Wound Badge, black metal badge with vertical pin + The Honour Cross of the World War 1914-1918 decoration without ribbon for combatants with W.K. mark on back; with the portrait of the soldier who received these decorations C:XF,VF
31169.

Német Birodalom / Német Harmadik Birodalom ~1918-1934. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalaggal + "Sebesülési jelvény fekete fokozata" fém kitüntetés függőleges tűvel + "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" kitüntetés mellszalag nélkül, harcolóknak, hátoldalán "W.K." jelzés; mindhárom egy volt katona hagyatékából, mellette még a katona portréja ékszerré alakítva T:2,2- German Empire / German Third Reich ~1918-1934. "Iron Cross 2nd class" decoration with ribbon + "Wound Badge, black" metal badge with vertical pin + "The Honour Cross of the World War 1914-1918" decoration without ribbon for combatants with "W.K". mark on back; with the portrait of the soldier who received these decorations C:XF,VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
14
Német Harmadik Birodalom 1935. Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918 adományozói okirata harcolónak T:III kis szakadás German Third Reich 1935. The Honour Cross of the World War 1914-1918 awarding document for combatant C:F small tear
31170.

Német Harmadik Birodalom 1935. "Első Világháborús Érdemkereszt 1914-1918" adományozói okirata harcolónak T:III kis szakadás German Third Reich 1935. "The Honour Cross of the World War 1914-1918" awarding document for combatant C:F small tear

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1939. Sebesülési jelvény fekete fokozata préselt acéllemez kitüntetés gyártói jelzés nélkül, mellette más német kitüntetéshez járó szalagsáv T:2 German Third Reich 1939. Verwundetenabzeichen in Schwarz steel plate decoration without makers mark, with thin ribbon for other German decorations C:XF
31171.

Német Harmadik Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés gyártói jelzés nélkül, mellette más német kitüntetéshez járó szalagsáv T:2 German Third Reich 1939. "Verwundetenabzeichen in Schwarz" steel plate decoration without makers mark, with thin ribbon for other German decorations C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Német Harmadik Birodalom 1943. Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal adományozói okirata T:III German Third Reich 1943. War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern) awarding document C:F
31172.

Német Harmadik Birodalom 1943. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" adományozói okirata T:III German Third Reich 1943. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" awarding document C:F

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (2x) (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (2x) (48x36mm) C:AU,XF
31173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szovjetunió ~1970-1980. 9db-os sapkajelvény és jelvény, valamint vállap tétel, közte Szovjet Gárda jelvény (2x) aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (45x34mm) T:2,2- zománchiba Soviet Union ~1970-1980. 9pcs of cap badge, badge and epaulet, including Badge of the Soviet Guards (2x) gilt, enamelled metal badge with screw back (45x34mm) C:XF,VF enamel error
31174.

Szovjetunió ~1970-1980. 9db-os sapkajelvény és jelvény, valamint vállap tétel, közte "Szovjet Gárda jelvény" (2x) aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (45x34mm) T:2,2- zománchiba Soviet Union ~1970-1980. 9pcs of cap badge, badge and epaulet, including "Badge of the Soviet Guards" (2x) gilt, enamelled metal badge with screw back (45x34mm) C:XF,VF enamel error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft