Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 9

1780S 1kr Cu Mária Terézia + Ausztria 1783F 1/2kr Cu + 1851A 1kr Cu + 1800? 3kr Cu T:2-3- Hungary 1780S 1 Krajcár Maria Theresia + Austria 1783F 1/2 Kreuzer Cu + 1851A 1 Kreuzer Cu + 1800? 3 Kreuzer Cu C:XF-VG
31253.

1780S 1kr Cu "Mária Terézia" + Ausztria 1783F 1/2kr Cu + 1851A 1kr Cu + 1800? 3kr Cu T:2-3- Hungary 1780S 1 Krajcár "Maria Theresia" + Austria 1783F 1/2 Kreuzer Cu + 1851A 1 Kreuzer Cu + 1800? 3 Kreuzer Cu C:XF-VG

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1882KB 1kr Cu Középcímer + Ausztria 1858A 1kr Cu + 1902. 1h Br T:2-3 Hungary 1882KB 1 Kreuzer Cu + Austria 1858A 1 Kreuzer Cu + 1902. 1 Heller Br C:XF-F
31254.

1882KB 1kr Cu "Középcímer" + Ausztria 1858A 1kr Cu + 1902. 1h Br T:2-3 Hungary 1882KB 1 Kreuzer Cu + Austria 1858A 1 Kreuzer Cu + 1902. 1 Heller Br C:XF-F

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország DN 2db fém emlékérem Mildred Scheel, W.C. Röntgen és 2db aranyozott minipénz (Dél-Afrikai,Portugália) T:1,1- Germany ND 2pcs of metal commemorative medallions Mildred Scheel, W.C. Röntgen and 2pcs of gold plated mini coins (South Africa,Portugal) C:UNC,AU
31255.

Németország DN 2db fém emlékérem "Mildred Scheel", "W.C. Röntgen" és 2db aranyozott minipénz (Dél-Afrikai,Portugália) T:1,1- Germany ND 2pcs of metal commemorative medallions "Mildred Scheel", "W.C. Röntgen" and 2pcs of gold plated mini coins (South Africa,Portugal) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel T:3,3- 6pcs of various silver coins in bad condition C:F,VG
31256.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes: 21db-os rézpénz tétel, közte több német darab T:2-3- Mixed: 21pcs of coins with multiple German coins, C:XF-VG
31257.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
25db-os vegyes magyar és külföldi bankjegy tétel, főleg magyar darabokkal T:III,III-
31258.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31259.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
10
31260.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
31261.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft