1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1918 Pesti Hírlap naptára az 1918. közönséges évre. Szerk.: Schmittely József. 28. évf. Bp., Légrády. Fekete-fehér fotókkal, a háborúra vonatkozó térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított gerinccel és kötéssel, hiányzó előzéklapokkal, a címoldal lyukas, a január hónap oldala foltos, néhány korabeli bejegyzéssel.