1988 Immerwährender kalender. Mit Miniaturen aus einem Horarium des 15. Jahrhunderts im Besitz der Sächsischen Landesbibliothek Dresden. Öröknaptár, középkori miniatúrákkal díszítve. Helmut Deckert német nyelvű utószavával. Berlin, Union Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven.
A Portfolio of Cabinet Pictures. London - New York, é. n., Macmillan and Co. 5 db különféle festményről készült reprodukció, kopott vászonkötésű mappában.
4 db. Der Eiserne Hammer kiadvány, (Wolken über land und meer, Deutscherwald in schönen Bildern, Schnee und Eis, Deutsche Alpen in schönen Bildern), Szerk.: Karl Robert Langewiesche, Königstein im Taunus und Leipzig, é.n. (cca 1930), Der Eiserne Hammer, német nyelven, 48+47+32+48 p. A hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, és néhol kisebb szakadással.
Ricordo di Roma. Parte II. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, olasz, francia, angol, német leírásokkal, kopottas borítóval, / Pictures about Rome with pull-out leporello, with worn cover, in Italian, French, English, German languages.