1907 Faconeisen-Walzwerk L. Mannstaedt & Cie. Musterbuch IVa. Kunst-Schmiede-Teile. Blätter, Blumen, Rosetten, Glitterspitzen etc. Ausgabe 1904 mit neuer Preisliste und Nachtrag 1907. Köln, M. DuMont Schauberg. Papírkötés, kissé sérült gerinccel, szakadozott borítóval. Művészi kovácsoltvas alkatrész mintakönyv, és árjegyzék katalógus, német nyelven./ Art wrought-iron parts pattern-book catalogue a...
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1908 K.né Margitay Maris: Mintarajzok K.-né Margitay Maris francia szabászati tankönyvéhez. Bp., 1908, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Hatodik, javított és bővített kiadás. Kiadói szecessziós papírkötés. Jó állapotban.
1909-1943 Gyászjelentések Pöschl György (1870-1942) orvos, egészségügyi főtanácsos és felesége részére, köztük rokonok, tisztviselők értesítői is, okmánybélyegekkel, valamint 1 db házassági értesítő is, összesen 12 db
1909 Kincses Kalendárium. A gyakorlati élet általános utmutatója. XIII. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Ujságvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, viseltes, hiányos gerinccel, korabeli reklámokkal illusztrálva.