3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Kis Hollóházi porcelán tétel: váza, kistálka, bonbonier, gyöngytyúk pár, halacska, részben kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, különböző méretben