3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Kis kínai porcelán tétel: 6 db kékfestéses evőtálka, d: 11,5 cm + 6 db kékfestéses kanál, h: 14 cm, kézzel festettek, jelzettek, kis kopásokkal, összesen 12 db