Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, L'Esclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d' aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia.
A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. .
Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri,
Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás.
/ Nice clean etchings with original case.
1012x1640 mm
cca 1880-1890 Lándzsér (Aspang) és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./
cca 1880-1890 Military map of Lándzsér (Aspang) and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
cca 1880-1890 Kapuvár és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./
cca 1880-1890 Military map of Kapuvár and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
cca 1880-1890 Pápa és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, a vászon foltos, 38x50 cm./
cca 1880-1890 Military map of Pápa and surroundings, 1.75.000, on Canvas, the canvas spotty, 38x50 cm.
cca 1880-1890 Sárvár, Kis-cell, és Beled és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./
cca 1880-1890 Military map of Sárvár, Kis-cell, and Beled and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
cca 1880-1890 Kismarton és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, a vászon foltos, 38x49 cm./
cca 1880-1890 Military map of Eisenstadt, 1.75.000, on Canvas, the canvas spotty, 38x49 cm.
cca 1880-1890 Bécsújhely és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x49 cm./
cca 1880-1890 Military map of Wiener Neustadt and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x49 cm.