Térképek

Tételek száma: 86

Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, LEsclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia. A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. . Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri,  Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás. / Nice clean etchings with original case.  1012x1640 mm
12510.

Carte générale des Postes du Royaume de Hongrie y compris la Transylvanie, L'Esclavonie, La Croatie avec une partie des provinces de Galicie, Moravie, Autriche, Illyrie etc. Réduite d' aprés la grande cartie de Lipszky par E. de Zuccheri. - Generalcharte des Königreiches Ungarn mit Einschluss von Siebenbürgen. Wien 1868. Artartia. A Magyar királyság és csatolt részeinek térképe a postautakkal. . Határszínezett, két szelvényből álló rézmetszet. Lipszky János munkája alapján készítette Edmund Zuccheri, Szép állapotú, tiszta metszet, hozzá eredeti, enyhén sérült kiadói tékával. Ritka kiadás. / Nice clean etchings with original case. 1012x1640 mm

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
1932 Székesfővárosi Autóbúszüzem térképes tájékoztató az autóbuszvonalakról. Szép állapotban. 40x40 cm
12511.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1813 Charte von der europäischen Türkey - Törökország a Balkán és Magyarország rézmetszetű térképe / 1813 Etched map of Turkey and Balkans 32x46 cm
12512.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1939-1940 Kassa tjh. sz. kir. város térképe, utcajegyzékkel, kiadja WIKO Litografiai és Könyvnyomdai Műintézet, 63x45 cm
12513.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880-1890 Lándzsér (Aspang) és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Lándzsér (Aspang) and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
12514.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1880-1890 Kapuvár és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Kapuvár and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
12515.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1880-1890 Pápa és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, a vászon foltos, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Pápa and surroundings, 1.75.000, on Canvas, the canvas spotty, 38x50 cm.
12516.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1880-1890 Sárvár, Kis-cell, és Beled és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x50 cm./ cca 1880-1890 Military map of Sárvár, Kis-cell, and Beled and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x50 cm.
12517.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1880-1890 Kismarton és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, a vászon foltos, 38x49 cm./ cca 1880-1890 Military map of Eisenstadt, 1.75.000, on Canvas, the canvas spotty, 38x49 cm.
12518.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1946 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm
12519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
cca 1905 Sopron szab. kir. város szabályozási terve, készítette: Wälder József, szakadt, viseltes, szakadt, 51x63 cm.
12520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
cca 1880-1890 Bécsújhely és környékének katonai térképe, 1.75.000, vászonra kasírozva, 38x49 cm./ cca 1880-1890 Military map of Wiener Neustadt and surroundings, 1.75.000, on Canvas, 38x49 cm.
12521.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft