4 200 Ft
Reményik Sándor összes versei I-II. kötet. Bp., 1943, Révai, 608+598 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, az I. kötet fűzése elöl laza, ajándékozási sorokkal, két beragasztott nyomtatvánnyal Reményik Sándorról.