4 000 Ft
Tutsek Anna: Az édes otthon. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 182 p.+ 4 t.. Negyedik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos gerinccel, de egyébként jó állapotban.