Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 457

16275.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

16276.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

16277.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

16278.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

16279.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kolozsvári Grandpierre Emil: Harmatcseppek. Bp., 1974, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16280.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Comte de Gobineau: A reneissance. Savonarola, Borgia Cézár, II. Gyula, X. Leó, Michelangelo történelmi jelenetek. Fordította Kuncz Aladár. Bp., é.n., Genius Kiadás, XVI+434 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel.
16281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Oláh György: Lázadás a Tiszánál. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, az eredeti papírborítóban.
16282.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
16283.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. 319 p. Kiadói, kissé laza félvászonkötésben.
16284.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
16285.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16286.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft