Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 111

Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Bp., (1943), Győző Andor. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, a két kötéstáblánál belülről megerősítve, laza, sérült kötéssel. (80/81.)
15389.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Dante Alighieri: Isteni színjáték. Fordította Babits Mihály. Salvador Dalí illusztrációival. Bp., 1987, Helikon, 317 p. Kiadói bársonykötés, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
15390.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15392.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Officina Képeskönyvek. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, belül jó állapotban.
15393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petrik Albert: A régi Buda-Pest építőművészete III. rész. Építő munkavezetők könyvtára. XXXII. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Bp., 1911, Ifj. Nágel Ottó, 103 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos gerinccel, foltos lapokkal. 1908 Bauer Gyula (?-?): Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestületének adománya a Jakabbfy Ferenc könyvalapból címkével, Kubina Györgynek, 1914, 11x7 cm.
15394.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Daxer György: Velence, Flórenc,és Róma rövid művészettörténete. Utazási emlékek és művészettörténeti tanulmányok összefoglalása. Békéscsaba, 1906, Corvina Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, a borítója kissé sérült, szakadt, a címoldal és a 18 oldalig a lapok részben kijárnak, a fűzése sérült.
15395.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15396.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kiálts Telyes Torokal. Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15397.

"Kiálts Telyes Torokal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Entz Géza: Gótikus építészet Magyarországon. A fényképeket Kónya Kálmán készítette. Bp.,1974,Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15398.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15399.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
H. Takács Marianna: Magyarországi udvarházak és kastélyok. (XVI-XVII. század.) Bp.,1970, Akadémia Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
15400.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft