Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 111

Freskobildnisse der Frührenaissance. Mit einer Auswahl aus den Künstlerbiographien von Giorgio Vasari. Szerk. Hans Misar. Wien, 1941, Berglandverlag, 32 p. +48 t. Kiadói egészvászon-kötés, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15413.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Das große Bilderlexikon der Antiquitäten. Szerk.: Bittner, Karel. Wien, 1976, Bertelmann Lexikon-Verlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15414.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Simon Endre. Szerk.: Szücs György, Simon Endre. Fordította Boros Attila Botond, Boros Judit. Törökbálint, 2012, Pannonia Print Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés, magyar, angol és román nyelven. 058. számú számozott példány.
15416.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Mattyasovszky Zsolnay Margit - Hárs Éva: A Zsolnay kerámia. Vezető a JPM állandó kiállításához. Pécs, 1971. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15417.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Zichy Mihály emlékkiállítás. Grafikai művek. A Múzeumok és Műemlékek Országos Központja rendezésérben. Bp., 1952, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
15418.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. kötet. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15419.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bidstrup karikatúrái. Bp.,1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15420.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szilágyi Jolán: Karikatúrák. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15421.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely András: Spanyol festészet. Bp., 1972, Corvina. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az európai fővárosok építéstörténeti forrásai. Szerk.: Ságvári Ágnes. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborítóval.
15423.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Devětsil. A 20-as évek cseh avantgardja. Bp., 1989, Műcsarnok. Papírkötésben, jó állapotban.
15424.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft