15389.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 600 Ft
11,92 EUR, 13,14 USD
Haranghy Jenő : A rajzolás iskolája a kezdettől a művészetig. 130 rajzoldallal 32 műmelléklettel. Bp., (1943), Győző Andor. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, a két kötéstáblánál belülről megerősítve, laza, sérült kötéssel. (80/81.)