Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./ Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn c...
P. Gands: Schlüssel zu den Aufgaben in der Französische Grammatik. Frankfurt a. M., 1910, Collection Jügel. Kiadói egészvászon kötésben. / In German and French, cloth binding.
Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, Barrillot&Fils,] 360 p.Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, hiányzó címoldallal, francia nyelven, Tóth Béla ex libris-szével. / Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, B...
Maria Ziółkowska: Doktor Esperanto. Warszawa, 1959, Wiedza Powszechna. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, eszperantó és lengyel nyelven./ Linen-binding, in paper cover, in Esperanto and Polish language.
Selma Lagerlöf: Gösta Berling. Berlin, é.n., Paul Franke. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with worn cover, in German language.
Meyer, Jürgen: Akustik und musikalische Aufführungspraxis. Frankfurt am Main, 1980, Verlag Das Musikinstrument. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
3 db könyv-Johanna Spyri: Heidi. Reutlingen, Enßlin & Laiblins; Tausend und eine Nacht. Berlin, Globus Verlag; Lesen und Lernen. Berlin, 1956, Volk und Wissen Volkseigener Verlag. Kiadói félvászon kötés, változó állapotban