1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, hiányzó gerincel, kijáró címoldallal, laza fűzéssel.