1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Móczár Miklós, vitéz Török Imre, özv. Dr. Gerencsérné Szánthó Jolán: Gazdasági és háztartási ismeretek. Az elemi népiskolai tanítónőképző-intézetek III: osztálya használatára. Bp., 1931, Athenaeum. Átkötött kopottas félvászon-kötés, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.