5 000 Ft
Pettenkoffer Sándor: A bor, annak készítése és kezelése. Bp., 1926, Athenaeum, 278 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, az utolsó oldal (279.)hiányzik, a 273-278. oldal között a lapok foltosak, a 273/274. oldalnál a lap félig kijár, intézményi bélyegzőkkel.