15380.
303. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 200 Ft
A szabadságharc csatái 1848-1849. A kötet anyagát Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története című művének az 1894-98-i kiadásából válogatta: Pollák Dénes. Szerkesztette, az ismertető összefoglalásokat és a jegyzeteket írta: Elek István. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 292 p.+5 t.+11 kihajtható melléklet. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, két tábla szakadt.