Die XVI. Olympischen Spiele in Melbourne 1956. Offizielles Standardwerk des Nationalen Olympischen Komitees der Deutschen Demokratischen Republik. Berlin, 1958, SportVerlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in German language.
Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve II. kötet. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Bp., 1928, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
Ferdinand Kars-Ludwig Krenet: Sonntag auf Bretteln im Wiener Gebiet. Wien, 1929, Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung. Német nyelven, kiadói félvászon kötésben. / In German, half-linen binding.
Technik des Bergsteigens. Zürich, 1929, Sektion Uto des S. A. C., Német nyelven, kiadói egészvászon kötésben, kadói papír védőborítóban. / In German, linen binding.